Відкритість рішень як засіб скорочення корупційних ризиків у громаді Приірпіння - 2018-2019

                          1404127737 ue logo7    ukr 1    UCIPR brandbook

 

Мета проекту:

 Проект спрямовано на аналіз практики прийняття рішень органами місцевої влади м. Ірпінь Київської області на предмет корупційних складових у сфері містобудування, інформування населення про такі практики та привернення їхньої уваги до необхідності та можливості налагодження в місті належного врядування у сфері планування та забудови міста, управління ресурсами громади.
Ми хочемо привернути увагу до проблеми вироблення рішень на місцевому рівні, просування принципів доброго врядування в м. Ірпінь, гуртування громади і незалежних органів самоорганізації населення задля пошуку шляхів вирішення проблем міста, залучення громади до обговорення планів місцевого розвитку та процесу прийняття рішень в інтересах громади, а не забудовника, встановлення постійної мережевої комунікації між громадами Приірпіння, що об’єднуються в одну громаду.

УПЦПД реалізує цей проект у межах проекту Центру політико-правових реформ "Посилення ролі громадянського суспільства у забезпеченні демократичних реформ і якості державної влади в Україні" за підтримки Європейського Союзу.

 

Тривалість:

 1 вересня 2018 р. - 30 квітня 2019 р.

 

Партнери:

Центр політико-правових реформ, за підтримки Європейського Союзу.

Назад до переліку матеріалів