Кіровоградський пілот: електронні петиції як засіб дієвості адвокасі-кампаній на місцевому рівні - 2017-2018

 eu reforms  demokracy
 UCIPR brandbook logo APN 

 

Проект «"Кіровоградський пілот": електронні петиції як засіб дієвості адвокасі-кампаній на місцевому рівні» реалізується УНЦПД спільно з ГО «Асоціація Політичних Наук» за підтримки ГО "Центр демократії та верховенства права" в рамках проекту «Посилення коаліції РПР», фінансованого Європейською Комісією. 

 

Мета проекту

 

Створення цілісної системи впровадження Е-петицій на рівні однієї області, яка виявить практичні сторони імплементації та  стане засобом евалюації законодавства у сфері місцевої демократії.

Завданням проекту є навчання активістів місцевих громад застосуванню механізму електронних петицій, створенню електронних петицій та проведенню кампаній щодо збору підписів під ними.

Проект передбачає проведення тренінгів на тему адвокасі-кампаній з використанням електронних петицій для представників 10 населених пунктів Кіровоградської області та створення 10 ініціативних груп для реалізації  місцевої адвокасі-кампанії з використанням електронних петицій.

Реалізація проекту має забезпечити імплементацію законодавства про електронні петиції на рівні місцевих рад Кіровоградської області та сприяти їх популяризації як головного інструменту адвокасі-кампаній серед мешканців громад.

 

Тривалість

 

1 грудня 2017 р. – 27 травня 2018 р. 

 

 

Назад до переліку матеріалів