Проекти

Громадська підтримка реформування законодавства для парламентських виборів

Громадська підтримка реформування законодавства для парламентських виборів
 UCIPR brandbook  eu reforms  demokracy

1 березня 2017 р. розпочалася реалізація проекту «Громадська підтримка реформування законодавства для парламентських виборів». Проект реалізується УНЦПД за підтримки ГО «Центр демократії та верховенства права» в рамках проекту «Посилення коаліції РПР», фінансованого Європейською Комісією.

Мета проекту


Забезпечення суспільної комунікації щодо цілей виборчої реформи і громадський супровід процесу розгляду проектів законів «Про вибори народних депутатів України» (реєстраційні №№1068 (Ю. Мірошниченко), альтернативні 1068-1 (Ю. Тимошенко) і 1068-2 від 11 грудня 2014 року (Н. Агафонова, В. Чумак, Н. Новак, П. Різаненко, Л. Ємець). Завданням проекту є надання суспільству незаангажованої інформації щодо суті проектів законів.

Проект передбачає інформаційну кампанію із залученням ЗМІ, використанням соціальних медіа та інтерактивним обговоренням для привернення уваги до важливості вдосконалення виборчої системи, здійснення експертизи наявних і потенційних проектів законів, розробку пропозицій до другого читання в разі ухвалення релевантного до цілей проекту законопроекту.

Реалізація проекту має забезпечити активізацію суспільної уваги до потреби вдосконалення виборчої системи, яка створить умови для відбору громадянами України кандидатів у депутати, посилить партійну відповідальність за кандидатів, дозволить обрати повний конституційний склад парламенту.

Тривалість 

1 березня 2017 р. – 30 вересня 2017 р.

Партнери проекту


Проект реалізується УНЦПД за підтримки ГО «Центр демократії та верховенства права» в рамках проекту «Посилення коаліції РПР», фінансованого Європейською Комісією.

 
 
niz
Контакти
01004, Україна, м.Київ,
вул. Антоновича, 10-А, оф. 3
тел. +38 044 599 42 51
ucipr@ucipr.org.ua
© Український незалежний центр політичних досліджень 1991