Розробка та адвокація державної інформаційної стратегії щодо окупованого Криму - 2017

 logo vidrodshzennya2

Мета проекту

20 березня 2017 р. Український незалежний центр політичних досліджень розпочав роботу над проектом “Розробка та адвокація державної інформаційної стратегії щодо окупованого Кримського півострова”.  
На меті - розробка та адвокація проекту державної Стратегії інформаційної реінтеграції Криму. Робота над проектом відбуватиметься у співпраці з Міністерством інформаційної політики та з залученням широкого кола фахівців. Робоча група з 8 експертів працюватиме над стратегією, спираючись на фокус-групові дослідження, персональні напівструктуровані інтерв’ю, моніторинг ЗМІ, моніторинг рішень органів державної влади, опитування громадської думки та аналіз наукових розвідок.
Готовий документ міститиме: 1) загальні положення, які будуть описувати проблему, аналізувати поточний стан на основі результатів соціологічних досліджень та наявних аналітичних матеріалів, мету написання стратегії; 2) аналіз загроз у реалізації інформаційної політики; 3) цілі та етапи реалізації; 4) напрями реалізації; 5) механізми забезпечення реалізації стратегії.


Тривалість проекту

20.03.2017 — 20.07.2017


Донор

Міжнародний фонд “Відродження”

Назад до переліку матеріалів