Видання

Робочий зошит "Управління різноманіттям"
Підготували: Тищенко Ю., Івасів О., Дубина С.
Київ-2021
Посібник містить огляд тренінгових модулів, завдання, питання для обговорення, визначення щодо різних питань управління різноманіттям і захисту прав національних меншин. Він стане у нагоді тренерам, державним службовцям, представникам органів місцевого самоврядування, неурядовим організаціям. Зошит реалізовано за підтримки офісу Верховного комісара ОБСЄ у справах національних меншин (ВКНМ). Висловлені в ньому міркування є думками авторів та авторок і необов’язково відображають погляди ВКНМ.                                  
Завантажити


Пріоритет «згуртована країна» у вимірах регіональних стратегій
Підготували: Ярослав Анатолійович Жаліло, д. е. н
Київ-2020
У доповіді розглянуто проблеми реалізації політики формування згуртованої держави в рамках стратегій регіонального розвитку та запропоновано практичні рекомендації щодо імплементації пріоритету згуртованості на національному та регіональному рівнях.                                                                                                 📕 Для замовлення друкованої версії, пишіть на administrative@ucipr.org.ua
Завантажити


ДІАЛОГ В МОДЕЛІ ПРАВОСУДДЯ ПЕРЕХІДНОГО ПЕРІОДУ: ОСОБЛИВОСТІ І ФУНКЦІЇ
Підготували: Ірина Брунова-Калісецька, Тетяна Кисельова, Олег Мартиненко
Київ-2020
Медіація та діалог є цінними інструментами подолання наслідків збройного конфлікту. Авторитетні українські науковці на матеріалах сучасних наукових досліджень, міжнародних документів, практики постконфліктного переходу до мирного життя переконливо показують, що професійно підготовлений діалог слід інтегрувати у всі етапи перехідного правосуддя.                                                                                                                                                
Завантажити


Як інтегрувати діалог у процеси перехідного правосуддя в Україні
Підготували: Ірина Брунова-Калісецька, Тетяна Кисельова, Олег Мартиненко
Київ-2020
Фасилітований діалог має стати частиною практичної діяльності з відновлення довіри й справедливості в суспільстві. Як саме його можна інтегрувати в концептуальні основи і практику перехідного правосуддя, хто має бути зацікавленими сторонами такого діалогу, як поєднати різні діалогові ініціативи, що слід знати держслужбовцям, і які можливості відкриваються перед громадянськими ініціативами й міжнародними програмами - читайте у виданні «Як інтегрувати діалог у процеси перехідного правосуддя в Україні».  
Завантажити


How to Integrate Dialogue into the Processes of Transitional Justice in Ukraine
Підготували: Iryna Brunova-Kalisetska, Tetiana Kyselova, Oleg Martynenko
Kyiv-2020
The policy brief identifies the principles and features of facilitated dialogue as an element of transitional justice, the functions of dialogue in the processes of transitional justice implementation in Ukraine. The development of facilitated dialogue in the domain of transitional justice will help to reach the goal of secure reintegration.  
Завантажити


НАЦІОНАЛЬНА ЄДНІСТЬ В УМОВАХ МІСЦЕВИХ ПЕРЕДВИБОРЧИХ ПЕРЕГОНІВ: ЯК ЗАПОБІГТИ КОНФРОНТАЦІЇ
Підготували: Ю. Тищенко, В. Лупацій, О. Саакян
Київ-2020
У Звіті висвітлено основні виклики стосовно складових соціальної стійкості у процесі місцевих виборів 2020 року, визначено ключові тенденції та можливі післявиборчі наслідки для соціальної згуртованості та цілісності суспільства. Звіт базується на експертних консультаціях в ході громадських марафонів «Національна єдність в умовах місцевих передвиборчих перегонів: як запобігти конфронтації» (червень-серпень 2020 р.).  
Завантажити


БАРОМЕТР ОГС: Оцінка середовища громадянського суспільства в країнах Східного партнерства (Оновлення в Україні)
Підготували: Дар’я Сидоренко, Максим Лациба
Київ-2020
  Барометр ОГС – регулярний та системний моніторинг середовища, в якому працюють організації громадянського суспільства (ОГС) Східного партнерства. Він складається з набору стандартів та індикаторів у 10 різних напрямах з метою моніторингу як законодавства, так і практики. Він ґрунтується на найкращих міжнародних практиках.  
Завантажити


Позиційний документ щодо інституційного забезпечення політики безпечної реінтеграції на Сході України
Підготували: В. Лупацій, О. Саакян, Ю. Тищенко
Київ-2020
Підготовка до публікації та наклад цього видання здійснено Українським незалежним центром політичних досліджень у межах діяльності Національної платформи «Діалог про мир та безпечну реінтеграцію». Ініціатива реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках проєкту «Побудова стійкості до конфлікту шляхом діалогу». 
Завантажити


Довіра і національна єдність в умовах пандемії
Підготували: В. Лупацій, Ю. Тищенко
Київ-2020
Огляд ситуації та попередні рекомендації за результатами обговорення питання щодо підвищення рівня довіри та соціальної згуртованості у містах в умовах кризових ситуацій (поширення коронавірусу). Пропонований документ є консолідованим результатом серії публічних обговорень, відомих як громадські марафони, що були організовані у квітні і травні 2020 року за участі представників громадськості різних регіонів України.
Завантажити


Амністія та люстрація: механізми перехідного правосуддя для майбутнього України
Підготували: О. Мартиненко, О. Семьоркіна
Київ-2020
Огляд присвячений проблемам імплементації у правову площину України механізмів правосуддя перехідного періоду (Transitional Justice), визначених документами ООН та ЄС. Зокрема, проаналізовано світовий досвід запровадження амністії та люстрації в країнах постконфліктного і поставторитарного періодів, ряд документів ООН, ЄС, Венеціанської комісії, НАТО, ЄСПЛ. 
Завантажити


Амністії та інклюзивне політичне врегулювання
Підготували: Луїза Малліндер, переклад Українського Незалежного Центру Політичних Досліджень
Київ-2020
Пропонована доповідь висвітлює результати дослідження щодо впровадження амністії як механізму перехідної юстиції в умовах тривалого конфлікту та у процесі відновлення миру. Особливу увагу приділено розгляду умов, які впливають на рішення щодо обмеження амністії за її правовими наслідками та колом охоплених осіб, а також щодо застосування якомога ширшої амністії. 
Завантажити


Управління різноманіттям. Посібник з організації тренінгів
Підготували: Тищенко Ю., Івасів О., Дубіна С.
Київ-2020
У посібнику проаналізовано питання запобігання дискримінації, протидії негативним стереотипам, надано основні етапи організації навчання в сфері управління різноманяттям, надано інформацію про права національних меншин, суспільну інтеграцію та соціальну згуртованність. Книга стане у пригоді державним службовцям, представникам органів місцевого самоврядування, неурядовим організаціям.
Завантажити


Звіт за результатами моніторингу діяльності Ірпінської міської ради (2015-2019 рр.)
Підготували: Ю.Тищенко, М.Скорик
Київ-2019
У звіті містяться результати громадського моніторингу дяільності міської ради м. Ірпінь Київської області, проаналізовано 4707 рішень ІМР, виявлено кількість рішень, які не були оприлюднені, та характер цих рішень.
Завантажити


Як і для чого створюється ОСН. Посібник за досвідом міста Ірпінь
Підготували: Н.Лавровська, М.Скорик, Т.Буренко
Київ-2019
Мета посібника — заохотити громади організовувати та використовувати органи самоорганізації населення задля прямого впливу на органи влади та місцевого самоврядування, стимулюючи їх до прийняття рішень, дійсно потрібних мешканцям даної території. Посібник включає методичні рекомендації, витяги з законодавства, практичні поради, сформовані завдяки дсовіду ОСН міста Ірпінь Київської області.
Завантажити


Політика ідентичності в Україні. Що єднає суспілсьтво?
Підготували: Ю.Тищенко, Т.Самчук
Київ-2018
У виданні проаналізовано основні тенденції політики ідентичності протягом років, що минули після Революції гідності, - мовна, етнонаціональна політика, політика пам’яті, політика деокупації тимчасово окупованих територій. Визначено загальні тренди, за якими єднається українське суспільство, та лінії, які його розділяють. Видання створено за підтримки NED.
Завантажити


Зелена книга. Політика щодо Криму
Підготували: Тищенко Ю., Каздобіна Ю., Жумаділов А., Свиридова Д., Тимочко М., Вуйко В., Боярунець В., Жданова І, Аджієва Е.
Київ-2018
У виданні проаналізовано основні кроки та виклики політики деокупації Кримського півострова, надано рекомендації стосовно політики у сфері надання соціальних, освітніх, адміністративних послуг, санкційної та інформаційної політики, галузі культури та ін. Що слід зробити для того, щоб ця політика була ефективнішою і готувала ґрунт для деокупації Криму? Дослідження підготовлено за сприяння NED (США).
Завантажити


Політика щодо Криму. Рекомендації (посібник)
Підготували: Ю.Тищенко, Ю.Каздобіна, А.Дуда, С.Горобчишина
Київ-2018
Видання інформує про проблеми, пов’язані із захистом прав людини, контролем за санкційним режимом, допомогою політв’язням, низкою соціальних, гуманітарних, освітніх питань, що виникають у громадян України у Криму та ВПО з Криму після незаконної анексії півострова Росією. Створено за сприяння посольства Великої Британії в Україні.
Завантажити


Як запровадити соціальне замовлення у Вашому місті?
Підготували: Олександра Брашовецька
2018
Ця публікація розроблена в рамках проекту "Посилення спроможності неурядових громадських організацій України та Грузії до участі в діалозі щодо надання соціальних послуг", що реалізується Українським незалежним центром політичних досліджень спільно з Спілкою Робітничих Самаритян - Грузія за підтримки Європейського Союзу.
Завантажити


«Громадяни і держава на підконтрольних територіях Донецької та Луганської областей: Проблеми, виклики, бачення майбутнього»
Підготували: Ю.Тищенко, Ю.Каздобіна
Київ-2017
Видання, підготовлене УНЦПД спільно з International Alert та за фінансової підтримки Європейського Союзу, ставить на меті дослідити широкий спектр проблем підконтрольної українському урядові території Донецької та Луганської областей - управління регіоном, інформаційну складову, оцінку місцевими мешканцями ситуації в соціально-економічній сфері, готовність до діалогу та примирення.
Завантажити


Питання автономії Кримського півострова: дискусії, виклики, зміст
Підготували: Ю.Тищенко, с.Горобчишина, А.Дуда, Н.Беліцер, Ю.Каздобіна
Київ-2017
У публікації, здійсненій за підтримки Національного фонду демократії (США), проаналізовано процес формування політики України стосовно Кримського півострова, а також висвітлено основні етапи конституювання взаємин, питання автономій в унітарних державах. Книга стане у пригоді державним службовцям, представникам міжнародних організацій, неурядових організацій, ЗМІ — всім, хто опікується питаннями деокупації Криму, конституційної реформи, забезпечення прав корінних народів та національних меншин.
Завантажити


Правила і практика голосування за відкритими списками
Підготували: За заг.редакцією С.Конончук
Київ-2017
Огляд практичних моделей пропорційних виборчих систем, що надають можливість для персоналізованого голосування («відкриті списки»). Видання, підготовлене на основі конституційного й законодавчого регулювання виборчих процедур в Естонії, Латвії та Польщі, слугуватиме підвищенню обізнаності суспільства про особливості виборчого процесу в умовах застосування пропорційних виборчих систем із «відкритими списками».
Завантажити


Експертні позиції. Статус АР Крим у Конституції України
Підготували: Юлія Тищенко, Юлія Каздобіна
Київ-2017
У дослідженні УНЦПД, здійсненому за підтримки Національного фонду демократії (США), висвітлено ставлення експертів у сфері конституційного устрою, представників органів влади до можливих конституційних змін стосовно статусу Криму, рівень розуміння необхідності врегулювання прав різних етнічних груп, прав кримськотатарського народу, розуміння особливостей забезпечення прав корінних народів, ставлення до питань представництва, реалізації соціально-культурних питань.
Завантажити


Питання депутатської етики в обласних радах
Підготували: Ю.Тищенко
Київ-2017
У дослідженні, здійсненому за підтримки Національного фонду демократії (США), висвітлено проблематику унормування питань депутатської етики в обласних радах, процедури реагування на порушення, протидії корупції на рівні обласних рад. Видання описує основні проблеми і виклики в сфері врегулювання питань етики на рівні регламентів в обласних радах, основні позиції сторін.
Завантажити


Буклет "Інструменти впливу громадян на місцеву владу"
Підготували: Лукеря І.

В буклет увійшли 17 інструментів, через які громадяни можуть впливати на органи місцевого самоврядування. По кожному інструменту наведені: практика реалізації, правові підстави його використання та як його використовувати.
Завантажити


Питання автономії Кримського півострова: дискусії, виклики, зміст
Підготували: Ю.Тищенко, С.Горобчишина, А.Дуда, Н.Беліцер
Київ-2017
У публікації проаналізовано процес формування політики України стосовно Кримського півострова, а також висвітлено основні етапи конституювання взаємин, питання автономій в унітарних державах. Дослідження здійснено за сприяння Національного фонду демократії (США).
Завантажити


Питання ідентичності для російськомовних в Україні в контексті збройного конфлікту на сході країни
Підготували: Юлія Тищенко, Юлія Каздобіна
Київ-2017
В основі дослідження, проведеного УНЦПД на замовлення «Алерт Інтернешнл» за фінансування ЄС, - вивчення ролі мови та ідентичності громадян, взаємозв»язок між мовою, ідентичністю і територією в контексті збройного конфлікту на сході України.
Завантажити


"Україна-НАТО: невійськова співпраця і спільна відповідь на гібридні загрози". Аналітична записка
Підготували: В.Мартинюк
Київ-2017
Підготовлено за підсумками міжнародного круглого столу (9 лютого 2017 р.) та результатів експертного опитування українських експертів у січні 2017 р.
Завантажити


«Крим після анексії. Державна політика, виклики, рішення та дії. Біла книга»
Підготували: Ю.Тищенко, Ю.Каздобіна, Т.Гучакова, О.Смирнов, С.Горобчишина, А.Дуда. Під загальною редакцією Ю.Тищенко
Київ-2016
Видання здійснено за підтримки Міжнародного фонду «Відродження»
Завантажити


Динаміка партійного представництва в Україні після Революції Гідності
Підготували: С.Конончук, С.Горобчишина
Київ-2016
Видання здійснено за підтримки Національного фонду демократії (США)
Завантажити


Конституційні зміни після Майдану
Підготували: Ю.Тищенко, С.Конончук, Ю.Каздобіна, О.Семеркіна, С.Франчук. За загальною редакцією Ю.Тищенко
Київ-2016
Видання здійснено за підтримки Національного фонду демократії (США)
Завантажити


Крим. Анексована Власність
Підготували: Ю.Тищенко, Ю.Каздобіна, м.Дячук
Київ - 2016
Видання створено за фінансової підтримки посольства Великої Британії в Україні в рамках проекту «Анексована власність. Права людини в контексті прав власності в Криму: політика, тенденції, прогнози», який виконує УНЦПД.
Завантажити


Звіт «Проблеми депутатської етики в суспільних оцінках»
Підготували: Ю.Тищенко, Ю.Каздобіна
Київ-2015
Книгу видано за підтримки Бюро ОБСЄ з демократичних інститутів і прав людини (БДІПЛ). 
Завантажити


"Громадянство, земля, націоналізація власності в умовах окупації Криму: дефіцит прав". Моніторинговий звіт.
Підготували: Ю. Тищенко
Київ - 2015
Підготовлено за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН).
Завантажити


«Анексована» освіта в тимчасово окупованому Криму
Підготували: Ю.Тищенко, О.Смірнов
Київ – 2015
Моніторинговий звіт Звіт здійснено в рамках проекту «Демократизація, права людини і розвиток громадянського суспільства», який виконується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії протягом 2013-2016 рр.
Завантажити


"Використання тематики політики ідентичності у виборчій кампанії". Аналітичний звіт за результатами фокус-групового дослідження
Підготували: Ю.Тищенко, М.Коваленко
Київ – 2014
У травні 2014 року, в рамках проекту УНЦПД "Перспективи демократичного розвитку України напередодні і після президентських виборів" за сприяння Національного фонду демократії (США) було проведено 4 фокус-групових дослідження в різних регіонах України (Харків, Черкаси, Чернігів, Львів) за участю 39 експертів.
Завантажити


«Комунікація народних депутатів та вибори в посткризовий період 2013 р.». Аналітичний звіт за результатами опитувань
Підготували: Автор: Ю.Тищенко
Київ – 2014
Дослідження проведено в рамках проекту «Демократія участі в Україні: оцінка стану і перспектив розвитку» за підтримки Національного фонду демократії (США).
Завантажити


Брошура «Журналістська діяльність під час мирних зібрань: практичний порадник»
Підготували: Підготовлено за фінансового сприяння Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)
Київ – 2014
Завантажити


Буклет "Як подати проект рішення до міської ради шляхом місцевої ініціативи"
Підготували: Буклет підготовлено за фінансового сприяння Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)
Київ – 2014
Завантажити


Буклет "Як провести громадську експертизу діяльності місцевої ради"
Підготували: Буклет підготовлено за фінансового сприяння Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)
Київ – 2014
Завантажити


Буклет "Як провести громадські слухання"
Підготували: Буклет підготовлено за фінансового сприяння Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)
Київ – 2014
Завантажити


Буклет "Як повинні проводитись консультації з громадськістю"
Підготували: Буклет підготовлено за фінансового сприяння Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)
Київ – 2014
Завантажити


Буклет "Як провести загальні збори членів територіальної громади"
Підготували: Буклет підготовлено за фінансового сприяння Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)
Київ – 2014
Завантажити


Буклет "Твій вплив на місцеву владу: нові можливості"
Підготували: Буклет підготовлено за фінансового сприяння Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)
Київ – 2014
Завантажити


Місцевий референдум в Україні
Підготували: Буклет підготовлено за фінансового сприяння Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)
Київ – 2014
Буклет
Завантажити


"Регіональні програми сприяння розвитку громадянського суспільства: кращі практики". Інформаційний бюлетень
Підготували: Бюлетень підготовлено за фінансового сприяння Міжнародного фонду «Відродження»
Випуск 5-6. Грудень 2013 р.
Завантажити


"Регіональні програми сприяння розвитку громадянського суспільства: кращі практики". Інформаційний бюлетень
Підготували: Бюлетень підготовлено за фінансового сприяння Міжнародного фонду «Відродження»
Випуск 3-4. Листопад 2013
Завантажити


"Регіональні програми сприяння розвитку громадянського суспільства: кращі практики". Інформаційний бюлетень
Підготували: Бюлетень підготовлено за фінансового сприяння Міжнародного фонду «Відродження»
Випуск 1-2. Вересень 2013 р.
Завантажити


Буклет "Захисти своє право на зміни"
Підготували:
Київ – 2013
Буклет створено за підтримки Міжнародного фонду «Відродження»
Завантажити


Звіт за результатами експертного опитування "Політичні партії та національні меншини в оцінках експертів"
Підготували: Ю.Тищенко
Київ – 2013
Звіт підготовлено в рамках проекту «Позиції та пропозиції політичних партій на парламентських виборах 2012 р.», що здійснюється за підтримки Національного фонду демократії (США).
Завантажити


Буклет «Щоденник українського пікетувальника»
Підготували:
Київ – 2013
Буклет створено за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».
Завантажити


"Ідеологічне позиціонування політичних партій в Україні". Брошура
Підготували: С. Конончук, О. Ярош
Київ – 2013
Видання здійснено за сприяння Національного фонду демократії (США).
Завантажити


"Державна політика сприяння розвитку громадянського суспільства". Методичні рекомендації
Підготували: А. Красносільська, М. Лациба, А.Волошина, В. Купрій, Н. Чермошенцева, О. Ващук
Київ - 2013
Публікацію підготовлено і видано за сприяння програми МАТРА посольства Королівства Нідерландів в Україні. 
Завантажити


Брошура "Як розуміти новий закон "Про громадські об’єднання"
Підготували: Автори: А. Шимчук, М. Лациба
Київ - 2013
Публікацію підготовлено в рамках проекту «Об’єднуємося заради реформ (UNITER)», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується Pact, Inc.
Завантажити


"Публічні гроші для інститутів громадянського суспільства: скільки, для кого і в який спосіб".Аналітичний звіт
Підготували: Автор: Анастасія Красносільська
Київ - 2013
Публікацію підготовлено в рамках проекту «Об’єднуємося заради реформ (UNITER)», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується Pact, Inc.
Завантажити


Бюлетень підготовлено за фінансового сприяння Міжнародного фонду «Відродження»
Підготували: За заг. редакцією В. Лупація, Ю. Тищенко
Київ - 2013
 За підтримки Дослідницького центру Словацької асоціації зовнішньої політики та Словацького агентства міжнародного розвитку та співробітництва (Slovak Aid)
Завантажити


Аналітичний звіт за результатами фокус-групового дослідження "Стан політичної комунікації в регіонах України". Аналітичний звіт за результатами фокус-групового дослідження.
Підготували: Автор: Ю.Тищенко
Київ - 2013
Дослідження відбувалося в рамках проекту «Демократія участі в Україні: оцінка стану і перспективи розвитку» за сприяння Національного фонду демократії (США).
Завантажити


«Місцева демократія в Україні: нові стандарти»
Підготували: Автори: М. Лациба, І. Лукеря, О. Ващук-Огданська
Київ – 2013
Публікацію підготовлено і видано за сприяння Національного фонду демократії (США)
Завантажити


"Основні процедури внутрішньопартійної демократії" (2012 р.). Аналітичний огляд
Підготували: С. Конончук, О. Ярош

Видання здійснено за сприяння Національного фонду демократії (США).
Завантажити


"Політична мапа Криму: 2010-2011. Процеси і тенденції"
Підготували: Ю.Тищенко, Г.Бекірова, М.Капустін, С.Горобчишина
Київ – 2012
Видання здійснено за сприяння Національного фонду демократії (США).
Завантажити


"Показники розвитку громадянського суспільства в Україні"
Підготували: О.Вінніков, М.Лациба, А.Красносільська
Київ – 2012
Видання здійснено за сприяння Національного фонду демократії (США).
Завантажити


Брошура "Як працює демократична партія. Оцінювання організаційної політики"
Підготували: С. Конончук, О. Ярош
Київ – 2012
Видання здійснено за сприяння Національного фонду демократії (США).
Завантажити


Буклет "Назустріч мирному і толерантному суспільству в Україні. Міжетнічні взаємини в АР Крим: просвіта та навчання"
Підготували:
Київ – 2012
Впродовж 2006–2012 рр. УНЦПД та Інформаційно-дослідницький центр “Інтеграція та розвиток” за підтримки Верховного Комісара ОБСЄ у справах національних меншин реалізують ініціативу “Назустріч мирному і толерантному суспільству в Україні. Міжетнічні взаємини в АР Крим: просвіта та навчання”.
Завантажити


"Забезпечення ефективної участі меншин у суспільному житті: електоральні процеси" Аналітичний огляд
Підготували: Ю. Тищенко
Київ – 2012
Дослідження здійснено за підтримки Національного фонду демократії (США).
Завантажити


"Національний Конвент України щодо ЄС. Рекомендації робочих груп"
Підготували: Ю.Тищенко, В.Лупація
Київ – 2012
Публікацію підготовлено за підтримки Словацького агентства міжнародного розвитку (Slovak Aid). 
Завантажити


Відкриті виборчі списки. Як це працює
Підготували: С. Конончук, О. Ярош
Київ – 2012
Інформаційно-аналітичні матеріали Видання підготовлено в рамках проекту "Просвіта та посилення впливу громадського сектора на підтримку відкритості виборчих процедур", що здійснюється УНЦПД завдяки сприянню Міжнародної фундації виборчих систем і Агентства міжнародного розвитку США за програмою "Реформування виборчого законодавства".
Завантажити


"Про політику ідентичності: виборча кампанія до Верховної Ради України 2012 року". Аналітичний звіт
Підготували: Ю.Тищенко
Київ – 2012
Звіт підготовлено в рамках проекту «Позиції та пропозиції політичних партій на парламентських виборах 2012 р.», що здійснюється за підтримки Національного фонду демократії (США).
Завантажити


"Порядок денний асоціації Україна – ЄС як частина підготовки Угоди про асоціацію. Результати громадського моніторингу у 2010-2011 роках"
Підготували: Ю. Тищенко
Київ – 2012
Публікацію підготовлено за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродженння».
Завантажити


Аналітичний звіт за результатами фокус-групового дослідження "Політика ідентичності: регіональний вимір"
Підготували: С.Горобчишина, Ю.Тищенко
Київ – 2012
Здійснено за сприяння Національного фонду демократії (США).
Завантажити


Звіт за результатами фокус-групового дослідження "Дискримінація: думки різних груп" Електронна версія
Підготували: С.Горобчишина, Ю.Тищенко
Київ – 2012
Звіт проведено в рамках проекту «Суспільство та проблеми захисту від дискримінації: експертний погляд» за сприяння Міжнародного фонду «Відродження».
Завантажити


Зелена книга "Напівпрезидентський режим: можливості конституційної демократизації"
Підготували: С.Конончук, С.Балан
Київ – 2012
Видання здійснено за сприяння Національного фонду демократії (США).
Завантажити


"Розробка регіональних цільових програм сприяння розвитку громадянського суспільства" Методичні рекомендації
Підготували: А. Красносільська, М. Лациба
Київ – 2012
Публікацію підготовлено за підтримки Програми «Громадянське суспільство та належне врядування» Міжнародного фонду «Відродження».
Завантажити