«Заморожена» справа Манафорта і надання Україні «Джевелінів»

Критична стаття в «Нью-Йорк Таймс» щодо того, нібито Генпрокуратура України гальмує розслідування справи екс-радника Трампа Пола Манафорта (автор статті вказує, що ГПУ «заморозила» чотири кейси справи Манафорта) вкладається у тренд загальної невдоволеності наших західних партнерів станом справ у боротьбі з корупцією в Україні, неефективною судовою системою, рівнем співпраці різних антикорупційних інституцій, у тому числі й ГПУ. Таку думку висловила аналітик УНЦПД Юлія Тищенко в ефірі «5 каналу». Вона нагадала, що гучна справа про «амбарну книгу» Партії регіонів, в якій, зокрема, фігурує і Манафорт, майже рік залишається поза інформаційним полем. «Принаймні публічно не повідомляють про хід розслідування цієї справи, в якій лунало багато помітних прізвищ політиків, - говорить Юлія Тищенко. - Очевидно, дані цих «амбарних книг» можна використовувати як море компромату проти багатьох фігур в українській політиці».
Утім, на думку аналітика УНЦПД, згадана публікація та всі політичні міркування, що існують в її контексті у США, не зупинить надання Україні «Джевелінів».
«До речі, цю справу можуть використати і на Заході, і в Росії. Так, у російських ЗМІ, зокрема тих, що розповсюджуються на Крим, напередодні пролунала інформація про те, що надання «Джевелінів» означає підготовку військового наступу України на Крим».
Дивитися повністю розмову Юлії Тищенко з Романом Чайкою у студії «5 каналу» (3.05.2018)