"Від Праги до Варшави: перспективи членства України в НАТО, перемоги, поразки та сподівання". Дебати

Аналітик УНЦПД Віталій Мартинюк взяв участь в експертних дебатах на тему: "Від Праги до Варшави: перспективи членства України в НАТО, перемоги, поразки та сподівання", які відбулися 12.07.2016 р. в інформагентстві «Укрінформ» (Організатори - Рада зовнішньої політики "Українська призма" і Представництво Фонду ім.Фрідріха Еберта в Україні).

"Сучасні відносини між НАТО і Україною можна охарактеризувати формулою "все, крім членства", що й було підтверджено під час саміту Альянсу у Варшаві", - оцінив Віталій Мартинюк. Він висловив переконання, що ані країни НАТО, ані Україна не хотіли б у сучасних умовах конкретизувати питання щодо можливості членства України в НАТО. Аналітик додав, що у цьому контексті вагомою складовою двосторонніх відносин між Україною і НАТО є питання невійськової співпраці - реформування системи правосуддя, розвиток громадянського суспільства, економічні реформи, енергетична безпека та інші. Експерт УНЦПД також звернув увагу на проблему корупції, яку актуалізують в НАТО. "Застосовуючи "Комплексний пакет допомоги", Альянс прагне посилити контроль за цільовим використанням наданої допомоги», - переконаний експерт. 

Дивитися перебіг дебатів повністю - http://www.ukrinform.ua/rubric-pressconference/2047071-ekspertni-bezpekovi-debati-ukrainanato.html