Про нас

Це перемога!

Це перемога!

Уряд прийняв постанову, що запроваджує конкурсний підхід до надання фінансової підтримки громадським об’єднанням осіб з інвалідністю.

Тепер для отримання фінансування з державного бюджету громадські організації та спілки осіб з інвалідністю (навіть без всеукраїнського статусу!) подаватимуть проєкти, в яких передбачено реалізація заходів для осіб з інвалідністю. У межах проєкту громадські організації осіб з інвалідністю зможуть витратити кошти на адміністрування проєкту, на розвиток своєї організації та співробітників.

Вибиратимуть найкращі проєкти члени конкурсної комісії, до якої входять представники органів влади та не менше ніж 50% представників організацій громадянського суспільства та експертів.

Передбачено, що громадські об’єднання осіб з інвалідністю матимуть захистити свої проєкти публічно.

Така постанова є обов’язковою для виконання для органів виконавчої влади на місцевому рівні. Тобто запровадження конкурсну при надання коштів з місцевих бюджетів для громадських організацій осіб з інвалідністю повинно відбуватися на конкурсній процедурі й надаватися на проєкти, у межах яких виділено кошти на адміністративні витрати і витрати на організаційний розвиток.

Ми вдячні Міністерству соціальної політики України і Міністерці Соколовській Юлії за пророблену роботу і початок запровадження прозорого механізму фінансування громадських об’єднань осіб з інвалідністю!

Тепер чекаємо на оголошення конкурсу Фондом соціального захисту осіб з інвалідністю на 9 млн. гривень.