ЗАВЕРШЕНО: УНЦПД шукає стажерів

Український незалежний центр політичних досліджень  шукає стажерів!

Якщо ти зацікавлений у розвитку демократії в Україні, хочеш поглибити свої знання у роботі з даними і ознайомитись з  тим, як і для чого працює незалежний аналітичний центр, тоді ми шукаємо саме тебе!

Український незалежний центр політичних досліджень (УНЦПД) шукає трьох стажерів, які допоможуть зібрати систематизовану інформацію про політичний процес  в Україні і будуть включатися в роботу організації.

Що ти будеш робити?

- Збирати даніу сфері  політичного процесу  та демократичної участі в Україні;

- Аналізувати отримані дані;

- Брати участь в аналізі законодавства;

- Брати участь в проектній діяльності УНЦПД.

Ти наш кандидат, якщо ти:

- Маєш хороші аналітичні здібності; 

- Відповідальний у роботі;

- Уважний до деталей;

- Зацікавлений у зміцненні  належного  управління в Україні та вважаєш, що професійний підхід - основа успіху.

Різні здібності, такі як уміння  оперувати Excel, візуалізувати дані, вільне знання української та володіння англійською на рівні С1, обізнаність у сфері проектного менеджменту та залученні коштів будуть перевагою.  

Подавати свої документи можуть студенти останніх курсів закладів вищої освіти, що вивчають право, політичну науку, соціологію або суміжні науки. Стажування передбачає гнучкий графік, який дозволить поєднувати його з навчанням у зручному для стажера форматі, однак перш, ніж подаватися,  зважте на свою завантаженість у навчанні, особисті й творчі плани.


Тривалість за бажанням стажера: від одного місяця до року. 

Стажування є безоплатним. Стажерам, які продемонстрували хороші аналітичні здібності, командний стиль роботи, відповідальне ставлення до задач, знання методів досліджень УНЦПД надасть рекомендації, забезпечить спільні публікації та розгляне можливість подальшої співпраці. 

Усіх  зацікавлених просимо відправити своє резюме та мотиваційний лист (до 1 сторінки)  на електронну адресу This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .  У мотиваційному листі вкажіть свої схильності, зацікавленості, тематику, якою займаєтесь у виші.

Строк  подачі заявки: 17 вересня 2021 року до 18.00.

Назад до переліку матеріалів