ЗАВЕРШЕНО: Графічного дизайнера

15.09.2020 року

 

Український незалежний центр політичних досліджень проводить запит цінових пропозицій для розробки брендбуку організації.

 

Оновлений бренд організації повинен бути відображенням гармонійного поєднання багаторічного досвіду організації, її репутації та потужного бекграунду із чітким розумінням того, що УНЦПД не стоїть на місці, а рухається в ногу з часом, відчуває сучасні тренди та постійно оновлюється і видозмінюється. При цьому організація залишається все тим же експертним, компетентним та надійним аналітичним центром, котрому можна довірити найважливіші та найскладніші завдання.

 

Основні складові оновленого брендбуку:

  • Логотип (горизонтальний, вертикальний, з використанням як знакового, так і текстового оформлення);

  • Фірмові кольори (CMYK, RGB, PANTONE) та шрифти;

  • Графічні елементи;

  • Основні потрібні макети (вертикальні та горизонтальні шаблони для текстового наповнення та шаблони з використанням фотозображень,  темплейти презентацій, оформлення соцмереж та email розсилок тощо);

  • Макети папок, блокнотів, ручок, еко-торб з використанням оновленого брендування;

  • Правила верстки та недопустимі трансформації.

 

Детальне ТЗ можете переглянути за посиланням.

 

Вимоги до постачальника: можливість сплачувати послуги без ПДВ (ФОП або компанія на спрощеній системі оподаткування). 

 

Якщо вас зацікавила робота з УНЦПД над цим проектом, будь ласка, надсилайте на поштову скриньку This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. з копією на This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

ваші пропозиції з вартістю виконання такого завдання та портфоліо виконаних робіт. У темі листа вказуйте “Дизайн брендбуку УНЦПД”.

 

Прохання надіслати пропозиції до 25 вересня 2020 року. 

Назад до переліку матеріалів