До уваги ГО осіб з інвалідністю: розпочався конкурс проєктів на державне фінансування-2021

11.12.2020 року

 

Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю (далі - Фонд) оголосив початок нового конкурсу для громадських об’єднань осіб з інвалідністю, які бажають отримати державну підтримку для реалізації своїх проєктів, заходів та програм у 2021 році. Максимальний обсяг фінансування, який можна отримати по одній конкурсній пропозиції - 3 мільйони гривень.

Відповідне оголошення з’явилося на сайті Фонду у п’ятницю, 11 грудня. 

Як сказано в оголошенні, державне фінансування може бути виділене для проведення заходів, реалізації проєктів та програм. Серед пріоритетних напрямків, на які звертатиме увагу конкурсна комісія при відборі переможців: покращення доступу до фізичного оточення, транспорту, інформаційно-комунікаційних систем і технологій, послуг для осіб з інвалідністю та маломобільних груп населення; підтримка впровадження інклюзивного навчання на всіх рівнях освіти; поліпшення становища та розширення прав і можливостей жінок та дівчат з інвалідністю; сприяння зайнятості осіб з інвалідністю тощо.

Важливо зазначити, що ГО осіб з інвалідністю може подавати на конкурс кілька конкурсних пропозицій.

Граничний обсяг фінансування однієї конкурсної пропозиції бюджетними коштами визначили наступним чином:

  • Для заходу - до 500 тис грн.

  • Для проєкту - до 1,5 млн грн.

  • Для програми - до 3 млн грн.

При цьому, громадське об’єднання зобов'язане співфінансувати реалізацію відповідної програми, проєкту чи заходу не менше ніж на 15%.

Обов'язкова умова для участі у конкурсі - загальнодержавний рівень виконання проєктів, заходів та програм. 

“Цього року ми змогли добитися проведення першого відкритого конкурсу для ГО осіб з інвалідністю. Це був неймовірний крок для громадянського суспільства України. І хоч проведення конкурсу не було простим і в майбутньому точно потребуватиме удосконалень та доопрацювань, ми можемо з упевненістю говорити, що громадські об’єднання осіб з інвалідністю отримали чудову можливість не тільки реалізувати соціально значимі та важливі проєкти, але й зміцнити власну самозарадність, відтак і спроможність сектору загалом. Це безперечно досягнення і нам важливо продовжити та за можливості розширити подібні конкурсу у наступні роки”, - відзначила членкиня цьогорічної конкурсної комісії, консультантка УНЦПД з питань публічного фінансування ОГС Дар’я Сидоренко.

Детальніше про умови та правила проведення конкурсу, вимоги до учасників - за посиланням.

Конкурсні пропозиції у друкованому вигляді приймаються з  11 грудня 2020  до 29 січня 2021 включно щоденно, крім суботи, неділі та святкових днів, з 9:00 до 18:00 години (у п’ятницю – до 16:45 години) Відділом документального забезпечення управління організаційної роботи та адміністративно-господарського забезпечення Фонду, що знаходиться за адресою: 04052, м. Київ, вул. Глибочицька, 72, каб. 445, (4-й поверх), тел.(044) 425-69-13.

Електронна версія пропозиції із зазначенням теми  «КОНКУРС – 2021 (назва громадського об’єднання осіб з інвалідністю)» має бути надіслана на е-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Контактні телефони: 

Відділ взаємодії з громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю управління соціального захисту осіб з інвалідністю та моніторингу якості реабілітаційних послуг Фонду (044) 361-94-15, е-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Відділ фінансування бюджетних програм управління планування та фінансування бюджетних програм Фонду (044) 463-67-90, е-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Назад до переліку матеріалів