Проєкти

Круглий стіл «Місце України на шляху до європейського законодавства для громадянського суспільства»

Круглий стіл «Місце України на шляху до європейського законодавства для громадянського суспільства»

Команда Українського незалежного центру політичних досліджень запрошує вас взяти участь у круглому столі «Місце України на шляху до європейського законодавства для громадянського суспільства», який відбудеться 10 жовтня 2019 року у Києві.

На зустрічі обговоримо проблеми правового середовища, які стримують розвиток громадянського суспільства в Україні, а також - визначені головні пріоритети об'єднання зусиль Уряду і організацій громадянського суспільства задля покращення середовища його розвитку. Експерти презентують результати моніторингу відповідності до кращих європейських практик українського законодавства у сфері громадянського суспільства - Звіт України 2017-2018 «Барометр ОГС: оцінка середовища для громадянського суспільства у країнах Східного партнерства».

Круглий стіл і дослідження проводиться спільно з Європейським центром некомерційного права (ECNL) за підтримки Європейського Союзу.
Дизайн без назви 2019 10 03T190256.802

Захід відбудеться 10 жовтня 2019 року.
Місце проведення: Готель «Київ»: Кришталева зала, 2 поверх. Початок реєстрації о 9:30, завершення заходу о 12.30.

Просимо підтвердити участь до понеділка, 7 жовтня 2019 року. Для цього, будь ласка, заповніть коротку анкету-підтвердження

Із запитаннями звертайтеся на електронну адресу This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..">

Breadcrumbs

niz
Contacts
02000, Ukraine, Kyiv Malopidvalna St, 10, office 1
ucipr@ucipr.org.ua
© Ukrainian Center for Independent Political Research 1991