Діалог місцевої влади з її мешканцями - фундамент прозорої, чесної діяльності цієї синергії. Ухвалення Законопроєкту №7283 - важливий крок до відкритих проактивних змін в законодавчій стезі механізмів громучасті, які є невід’ємною складовою перспективного майбутнього для нас та нашої держави.
Саме цей документ має закріпити принципи взаємодії громадян та органів місцевого самоврядування, пердбачивши:
![👉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf0/2/16/1f449.png)
![👉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf0/2/16/1f449.png)
![👉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf0/2/16/1f449.png)
![👉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf0/2/16/1f449.png)
Посилюємо цей меседж інфографікою, яку розробили для кращого наочного роз’яснення закону.
Матеріал створено у межах проєкту Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства, що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Ukrainian Center for Independent Political Research та Центр демократії та верховенства права за підтримки USAID - US Agency for International Development
Матеріал створено у межах проєкту Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства, що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Ukrainian Center for Independent Political Research та Центр демократії та верховенства права за підтримки USAID - US Agency for International Development