Анонси

Гібридні загрози Україні і суспільна безпека. Презентація дослідження

Гібридні загрози Україні і суспільна безпека. Презентація дослідження

2 лютого об 11.00 в Українському кризовому медіа-центрі (м. Київ, вул. Хрещатик, 2, Український дім) – презентація аналітичного документу «Гібридні загрози Україні і суспільна безпека. Досвід ЄС і Східного партнерства».
У документі проаналізовані гібридні загрози безпеці України, можливості і слабкі місця держави з протидії їм, досвід окремих країн Європейського Союзу і Східного партнерства, який може бути корисним для України. Акцент зроблено на порівняльному аналізі безпекових проблем України, якими скористалась Російська Федерація для розв’язання агресії, та сучасного стану системи безпеки України із визначенням прогалин у здатності держави протидіяти гібридним загрозам. Документ також містить висновки і рекомендації щодо розбудови можливостей України гарантувати безпеку суспільства в умовах гібридних загроз.
У розробці окремих розділів, тем цього документу брали участь керівник Програми підтримки демократичних процесів УНЦПД Юлія Тищенко та асоційований експерт УНЦПД, керівник програм Центру глобалістики «Стратегія ХХІ» Віталій Мартинюк.
Організатор заходу - Центр глобалістики «Стратегія ХХІ».

За додатковою інформацією звертайтеся до координатора проекту Віталія Мартинюка: (095) 085-9241, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Breadcrumbs