Анонси

"Прискорення політичного часу. Україна 2018". Експертне обговорення

"Прискорення політичного часу. Україна 2018". Експертне обговорення

20 грудня 2017 р. о 14-30 запрошуємо на експертне обговорення на тему: «Прискорення політичного часу. Україна 2018», в якому візьме участь аналітик УНЦПД Юлія Тищенко. Захід відбудеться в інформагенції УНІАН (Київ, вул. Хрещатик,4).
Експерти обговорять головні політичні події року, що минає, а також спробують проаналізувати, з яким доробком політичні гравці ввійдуть у 2018 рік; небезпеки та виклики, що постануть в новому році перед українським політикумом; чи повернуться суспільні інтереси у фокус уваги основних політичних суб’єктів.
У обговоренні, зорганізованому Платформою соціально-гуманітарних ініціатив та інновацій «Єдиний координаційний центр» та ГО «Українська народна рада Донеччини та Луганщини», візьмуть участь: Юлія Тищенко, політолог, експерт Українського незалежного центру політичних досліджень (УНЦПД); Сергій Дацюк, філософ, експерт корпорації стратегічного консалтингу «Гардарика»; Костянтин Матвієнко, політичний консультант, письменник, публіцист; Віктор Небоженко, директор соціологічної служби «Український барометр»; Станіслав Федорчук, політолог, письменник, керівник організації «Українська народна рада Донеччини та Луганщини». Модератор - Олег Саакян, голова організації «Платформа соціально-гуманітарних ініціатив та інновацій»

Breadcrumbs