Відбулась 4-та Школа громадської дії

З 3 по 6 серпня 2017 року командою  Проекту USAID "Громадяни в дії" організовано освітній проект " Школа громадської дії", який відбувався у комплексі "Трипільське сонце" (Київська обл.).

 

Учасниками заходу стали 19 громадських активістів з різних регіонів України: Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Кривий Ріг, Слов'янськ, Краматорськ, Кропивницький, Теплодар, Богуслав, Суми, Львів, Київ, Одеса, Косів, Чернігів, Чернівці, Харків, Хмельницький.

 

IMG 6401

 

Урочисту частину відкриття Школи громадської дії здійснили Максим Лациба, директор Проект USAІD "Громадяни в дії", та Томас Ерік Вайт, директор офісу демократії та врядування USAID-Україна. Далі захід проводився у тренінговому інтерактивному інтенсивному форматі і включав теоретичні сесії, дискусії, презентації, практичні завдання, роботу у групах, рольові ігри. Спікерами та тренерами Школи були відомі суспільно-політичні діячі - Максим Лациба, Олександр Солонтай, Андрій Сидоренко, Юлія Решітко, Іван Лукеря , Тарас Случик, Ольга Гріднєва, Олександр Равчев та адвокасі-менеджери проекту «Громадяни в дії» Дар’я Сидоренко, Кирило Сидорчук і Оляга Рябуха.

 

У рамках заходу учасники підвищили рівень своїх компетенцій з питань фандрейзингу, проектного менеджменту, PR'у та адвокації з метою покращення правового стану розвитку своїх місту у напрямках:

- розвитку громадянського суспільства

- впровадження місцевої демократії

- отримання ресурсів від ОМС

- спрощення процедури реєстрації ГО/БО

 

У результаті учасники мають плани розвитку громадського сектору у своїх містах і направленні на:

- адвокатування затвердження цільових програм сприяння розвитку громадянського суспільства

- забезпечення діяльності координаційних рад з питань сприяння розвитку громадянського суспільства

- адвокатування затвердження міськими радами положень про конкурс проектів для ОГС, місцеві ініціативи, громадські слухання, бюджет участі, е-петиції, доступ до засідань депутатських комісій, доступ до пленарних засідань

- забезпечення надання ЦНАПами адміністративних послуг з державної реєстрації ГО/БО

- розвиток громадянської освіти

- підвищення рівня участі громадян в управлінні своїми містами та розвиток активізму

- розвиток міжсекторального партнерства та інше.

 

По завершенню Школи громадської дії учасники отримали сертифікати, які засвідчують участь у проекті, та подарункові мегафони, як символи діяльності громадських активістів. Організатори почули багато слів вдячності від учасників, позитивних фітбеків та пропозицій для співпраці.

Назад до переліку матеріалів