Розробка та адвокація державної інформаційної стратегії щодо окупованого Криму

 logo vidrodshzennya2

Мета проекту

20 березня 2017 р. Український незалежний центр політичних досліджень розпочав роботу над проектом “Розробка та адвокація державної інформаційної стратегії щодо окупованого Кримського півострова”.  
На меті - розробка та адвокація проекту державної Стратегії інформаційної реінтеграції Криму. Робота над проектом відбуватиметься у співпраці з Міністерством інформаційної політики та з залученням широкого кола фахівців. Робоча група з 8 експертів працюватиме над стратегією, спираючись на фокус-групові дослідження, персональні напівструктуровані інтерв’ю, моніторинг ЗМІ, моніторинг рішень органів державної влади, опитування громадської думки та аналіз наукових розвідок.
Готовий документ міститиме: 1) загальні положення, які будуть описувати проблему, аналізувати поточний стан на основі результатів соціологічних досліджень та наявних аналітичних матеріалів, мету написання стратегії; 2) аналіз загроз у реалізації інформаційної політики; 3) цілі та етапи реалізації; 4) напрями реалізації; 5) механізми забезпечення реалізації стратегії.


Тривалість проекту

20.03.2017 — 20.07.2017


Донор

Міжнародний фонд “Відродження”

Назад до переліку матеріалів