Проекти

Проект USAID «Громадяни в дії»

Проект USAID «Громадяни в дії»

usaid logo

"Формування сприятливих умов діяльності для громадянського суспільства України"

 

Мета проекту: вдосконалення законодавчого та політичного середовища у відповідності з європейськими стандартами і створення сприятливіших умов для громадянського суспільства.


Команда проекту USAID «Громадяни в дії» займається покращенням законодавства для громадянського суспільства України, а також навчанням чиновників, політиків та громадських активістів.


Термін реалізації проекту: 11 липня 2014 року – 10 липня 2019 року. 

DSC 3037   2grvdii   3grvdii
Політика розвитку громадянського суспільства
 
  Розвиток місцевої демократії
 
   Законодавство для об'єднань громадян
 
Підтримка ефективної реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства на загальнодержавному та місцевому рівні.   Покращення місцевих процедур демократії участі. Запровадження ефективних статутів міст та положень, які описують процедури громадських слухань, консультацій з громадськістю, бюджетів участі тощо.   Покращення законодавства по реєстрації громадських та благодійних організацій. Підтримка гарячої лінії по реєстрації та постійний моніторинг проблем, які виникають у ОГС при реєстрації.
 
DSC 0309   1grvdii    
Фінансова стабільність громадських та благодійних організацій
 
  Захист свободи мирних зібрань
 
   
Покращення податкових умов для громадських та благодійних організацій. Зменшення податків для ОГС. Створення сприятливих умов для соціального підприємництва та благодійництва.   Підтримка ефективної реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства на загальнодержавному та місцевому рівні.    
 
 
Звіт за 2 рік проекту.
 
Звіт за 1 рік проекту.
 
 
 
niz
Контакти
01004, Україна, м.Київ,
вул. Антоновича, 10-А, оф. 3
тел. +38 044 599 42 51
ucipr@ucipr.org.ua
© Український незалежний центр політичних досліджень 1991