Про нас

Українських урядовців навчатимуть управлінню різноманіттям

Українських урядовців навчатимуть управлінню різноманіттям

15.09.2020 року

Новий тренінг «Управління різноманіттям» увійшов з цього вересня до каталогу  програм Української школи урядування. Курс розроблений у партнерстві з Українським незалежним центром політичних досліджень та Офісом Верховного комісара ОБСЄ у справах національних меншин (ВКНМ).

Про це повідомляється на сайті Української школи урядування.

За думкою розробників програми, цей тренінг для тих, хто зацікавлений у кращій співпраці з громадою з урахуванням підходів різноманіття, пошуку шляхів та механізмів ефективної комунікації, врегулювання конфліктних ситуацій через співпрацю з громадою.  Разом із знаннями про міжнародний досвід в сфері прав національних меншин і протидію дискримінації, слухачі отримають інформацію про фасилітацію, медіацію, переговори, застосування інструментів мейнстрімінгу в роботі державних службовців.

Три групи по 20 слухачів, у період з 7-го до 23-го вересня розглядатимуть Концепцію “управління різноманіттям”, права та повноваження національних меншин, корінних народів, проведуть практичну роботу з Рекомендаціями Верховного комісара Організації з безпеки і співробітництва в Європі у справах національних меншин.

Breadcrumbs