About us

Експерти УНЦПД провели робочу зустріч із замміністеркою Міністерства молоді та спорту

Експерти УНЦПД провели робочу зустріч із замміністеркою Міністерства молоді та спорту

28 квітня 2020 року експерти УНЦПД провели робочу зустріч із замміністеркою Міністерства молоді та спорту Мариною Потапенко.

 

У ході обговорення вдалося узгодити спільну роботу Українського незалежного центру політичних досліджень та міністерства для покращення правового регулювання фінансування молодіжних та дитячих громадських організацій та громадських об'єднань національно-патріотичного спрямування, зокрема:


1. УНЦПД надішле свої пропозиції змін до Постанови КМУ №1049. Для вироблення кращих пропозицій та погодження спільних дій будуть проведені робочі зустрічі з представниками ОГС. Розроблені пропозиції експерти УНЦПД нададуть Мінмолоді як основу для майбутніх напрацювань. Так, експерти УНЦПД будуть супроводжувати процес проведення робочих нарад при Міністерстві молоді та спорту для погодження пропозицій від обласних державних адміністрацій, центральних органів виконавчої влади для того, щоб виробити кінцевий варінт проєкту змін до Постанови КМУ 1049. 

 

2. Продовжиться робота з написання методичних рекомендацій власного внеску у формі, відмінній від грошової, для молодіжних та дитячих громадських організацій і громадських об'єднань національно-патріотичного спрямування.


3. Продовжиться робота з дослідження теми проблемних моментів при виконанні кошторису витрат проєктів (інтерв'ю з представниками ОГС). За результами роботи, будуть розроблені пропозиції покращення змін до Про затвердження змін до наказу Міністерства молоді та спорту України від 03 березня 2016 року № 808 (раніше пропозиції вже були розроблені та запущені в роботу. Зараз експерти доповнять їх текст).


4. Міністерство молоді та спорту в інтересах ОГС актуалізувало питання про потребу навчаня ОГС тонкощам тендерних процедур та роботи з казначейськими органами. Обговорили такі можливі варіанти:
- розробка типових документів для проведення тендерної процедури;
- проведення навчання щодо питань тендерних процедур та роботи з казначейськими органами;
- можливість залучення експертів на підставі договорів для проведення тендерних процедур.Breadcrumbs

niz
Contacts
02000, Ukraine, Kyiv Malopidvalna St, 10, office 1
ucipr@ucipr.org.ua
© Ukrainian Center for Independent Political Research 1991