Проєкти

Планування на 2020 рік: Ініціатива "Підтримка інтеграції та управління різноманіттям: навчальний компонент" за підтримки ВКНМ ОБСЄ

Планування на 2020 рік: Ініціатива "Підтримка інтеграції та управління різноманіттям: навчальний компонент" за підтримки ВКНМ ОБСЄ

19 грудня відбулася зустріч-дискусія експертки Українського незалежного центру політичних досліджень Юлії Тищенко та колежанок і колег із Міністерства культури, молоді та спорту України, Міністерства розвитку громад та територій України, Національного агенства з питань державної служби, Української школи урядування. 

 

Зустріч проведено у межах ініціативи за підтримки ВКНМ ОБСЄ щодо організації та проведення програми "Підтримка інтеграції та управління різноманіттям: навчальний компонент".

 

Верховний комісар у справах національних меншин (ВКНМ) веде діяльність по врегулюванню етнічних непорозумінь і запобігання зіткнень на грунті проблем, що стосуються національних меншин. Держави зобов'язані гарантувати всім громадянам рівні можливості для участі в економічній, соціальній, культурній та політичному житті суспільства. Крім того, захист прав національних меншин слід розглядати в якості однієї з функцій належного управління та одного із способів сприяння інтеграції. Належне врегулювання міжетнічних проблем відповідає інтересам не тільки меншості, а й самої держави і соціальної групи, що становить більшість. Належать до національних меншин особи, чиї права в якості меншин поважаються, які реально беруть участь в політичному та економічному житті держави і які бачать, що мають можливість реалізувати свої цілі, діючи через державні інститути, більш схильні проявляти лояльність по відношенню до держави і добровільно виконувати свій обов'язок перед ним. Діяльність Верховного комісара спрямована на стримування і деескалацію непорозумінь, в які залучені національні меншини. Він втручається в ситуації, коли такі тертя здатні перерости в конфлікт.

 

На заході Юлія Тищенко поінформувала присутніх про попередні етапи реалізації ініціативи та спонукала гостей до обговорення планів на 2020 рік: рекомендацій, пропозицій, експертних думок.

 

 

 

 

774368 497261306984060 1062204905 o

 

Breadcrumbs