Індекс сталості організацій громадянського суспільства

Індекс сталості організацій громадянського суспільства

 

Індекс сталості організацій громадянського суспільства (Civil Society Organisations Sustainability Index – CSOSI) є інструментом для оцінки міцності та загальної життєздатності сектору організацій громадянського суспільства.

Аналізуючи на щорічній основі 7 вимірів, які є надзвичайно важливими для сталості сектору, Індекс підкреслює як сильні сторони, так і проблеми в розвитку організацій громадянського суспільства  в конкретній країні регіону дослідження. Це дозволяє зробити порівняльний аналіз розвитку таких організацій у географічній і часовій площині. 

Індекс сталості організацій громадянського суспільства було розроблено у 1997 році для аналізу ситуації у Центральній, Східній Європі і Євразії, сьогодні він охоплює 74 країни світу.

7 вимірів оцінки, які охоплює Індекс:

1) Правове серодище
2)Організаційна спроможність
3)Фінансова стійксть
4)Адвокація
5)Надання послуг
6)Секторальна інфраструктура
7)Публічний імідж 

Дослідження розроблено Агенством США з міжнародного розвитку (USAID) і впроваджується організацією FHI360 разом з Міжнародним центром з некомерційного права (ICNL). УНЦПД є виконавцем проекту в Україні.

Публікації:

2019 рік

 

"Індекс сталості організацій громадського суспільства". Звіт по Україні (українською) Завантажити тут 

"Індекс сталості організацій громадського суспільства". Звіт по регіону (Східна Європа і пострадянські держави) (англійською) Завантажити тут

 

2018 рік

 

"Індекс сталості організацій громадського суспільства". Звіт по Україні (українською). Завантажити тут

"Індекс сталості організацій громадського суспільства". Звіт по регіону (Східна Європа і пострадянські держави) (англійською).  Завантажити тут 

 

Breadcrumbs