Про нас

Від «гібридної» автономії до анексії Криму. Інтерв’ю Юлії Тищенко на радіо «Хаят»

Від «гібридної» автономії до анексії Криму. Інтерв’ю Юлії Тищенко на радіо «Хаят»

«Розбіжності між кримськотатарською елітою та проросійськими елітами Криму, на які майже не намагався вплинути Київ, стали певною мірою призвідниками тієї ситуації, що уможливила анексію півострова в 2014 році», - таку думку висловила аналітикиня УНЦПД Юлія Тищенко в інтерв’ю радіо «Хаят» 16 жовтня. У вечірньому ефірі радіо «Хаят» обговорювали книгу історикині Гульнари Бекірової «Кримські татари. Довге повернення», що вийшла у форматі журналу «Ї» у Львові. Юлія Тищенко є автором розділу цієї книги, присвяченого поверненню кримських татар та їх становищу в Україні за період незалежності.
«В саму філософію утворення за часів незалежної України Автономної республіки Крим було закладено совєтські підвалини. Це була територіальна автономія, створена в унітарній країні за невідомо якими ознаками. Я би сказала, що було створено «гібридну» автономію, яка консервувала радянські традиції та російські впливи», - визначає Юлія Тищенко.
Як центральна влада в Києві впровдовж десятиліть робила маленькі кроки, щоб мимоволі прогавити Крим, - слухайте та дивіться в повній версії інтерв’ю на радіо «Хаят». https://www.youtube.com/watch?v=HoQewWTPW9c

Breadcrumbs