Про нас

#відкритийІрпінь: Рішення про бюджет-2018 з’явилося на сайті Ірпінської міської ради

#відкритийІрпінь: Рішення про бюджет-2018 з’явилося на сайті Ірпінської міської ради

Ірпінська міська рада оприлюднила рішення про бюджет-2018 на офіційному сайті http://imr.gov.ua.

Документ під назвою “Про міський бюджет м. Ірпінь на 2018 рік” з’явився в переліку рішень сесії №44 від 28 грудня 2017 року під №3044-44-VІІ, тож нині документ можна переглянути та завантажити в PDF-версії.

Це рішення не індексується в пошуку на сайті, тому пошуковик не знаходить його по ключових словах чи порядковому номеру, проте документ розміщений онлайн за посиланням: https://imr.gov.ua/rishennya-miskoji-radi/8416-pro-miskij-byudzhet-m-irpin-na-2018-rik-3044-44-vii

Як зафіксував громадський моніторинг рішень Ірпінської міської ради, який проводять експерти УНЦПД, рішення про міський бюджет на поточний рік не було оприлюднене на сайті міської ради станом на початок жовтня 2018 року.
Раніше під час громадського моніторингу було також виявлено, що Ірпінська міська рада піддавала коригуванню генеральний план міста, оприлюднений на офіційному сайті.
Нагадаємо, з вересня 2018 року УНЦПД розпочав роботу над проектом «Відкритість рішень як засіб скорочення корупційних ризиків у громаді Приірпіння» у співпраці з Центром політико-правових реформ та за підтримки Європейського Союзу.

Breadcrumbs